Parafia Belleville – Wirtualna Taca

Kategoria:

Opis

We Francji nasza polska wspólnota utrzymuje się jedynie z ofiar wiernych. Nie mamy żadnych dofinansowań i oczywiście musimy ponieść wszystkie koszty wynajęcia i utrzymania kaplicy. Miesięczny koszt funkcjonowania przekracza 2000 euro. Dzięki wielkiej szczodrości naszych parafian jakoś radzimy sobie pomimo ograniczeń związanych z sytuacją epidemiczną. Pieniędzy starcza nam tak naprawdę tylko na funkcjonowanie, a trzeba przecież także zadbać o wygląd naszej kaplicy. Malowania wymaga cała kaplica oraz salki, posłuszeństwa zaczyna odmawiać parafialny komputer, używany do wyświetlania tekstów pieśni i wszelkich prac biurowych.

Dzięki wirtualnej tacy również osoby, które nie mogą osobiście przyjść do naszej kaplicy, ale bliskie jest im to miejsce, mają możliwość finansowego wsparcia naszej wspólnoty.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wspomagają naszą parafię (zarówno przez modlitwę jak i materialnie). Polecamy ich opiece naszej patronki – Królowej Rodzin z Belleville podczas każdej Mszy św.

Więcej na temat naszej parafii możesz przeczytać na stronie https://parafiabelleville.fr

Świeczki

Możesz poprosić o zapalenie małej świeczki w naszej kaplicy.

Możesz poprosić o zapalenie dużej świeczki w naszej kaplicy.

Intencja Mszy św.

Możesz złożyć ofiarę za Mszę św. w dowolnej intencji (intencję przęślij za pośrednictwem e-maila – [email protected] Skontaktujemy się w celu ustalenia dogodnego terminu).

Malowanie kaplicy

W tym roku planujemy pomalować kaplicę. Możesz dołożyć się do zakupu materiałów do malowania.

Miesięczny czynsz

Płacimy za wynajem naszej kaplicy parafii francuskiej. Możesz w całości opłacić miesięczny czynsz

Jeszcze nikt nie wsparł tej zbiórki.